könyvelő munkatársat keresünk | budapest

posted
contact
klaudia keszég, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
136618 / 22980
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Környezetvédelmi szektorban jelen lévő, hulladékfeldolgozásban tevékenykedő nemzetközi vállalat.

Szeretnéd a munkáddal a környezetvédelmet támogatni?
Szeretnél egy stabil munkahelyet, barátságos kollégákkal?
Van mérlegképes könyvelői végzettséged és tapasztalatod?
Akkor jelentkezz!

Feladatok:
- banki utalások előkészítése, rögzítése
- heti finanszírozási tervek készítése
- számlák formai ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
- banki-és pénztárbizonylatok könyvelése
- vegyes feladások könyvelése
- részvétel havi és éves zárásokban
- könyvvizsgálatban, ellenőrzésekben való közreműködés

Elvárások / Requirements

Elvárások:

-Számviteli területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
-Mérlegképes könyvelői végzettség

Előnyt jelent:

- Angol vagy francia nyelvtudás
- Hasonló iparágban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások
- Stabil, kiszámítható munkahely

Kapcsolattartó / Applications

Klaudia Keszég
klaudia.keszeg@randstad.hu