kontrolling vezető | budapest

posted
contact
balázs molnár, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
127589 / 22490
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat.

• A cégcsoport egységes tervezési, beszámolási rendszerének kialakítása, továbbfejlesztése és működtetése
• Üzleti tervezés: a vállalati tervezés keretein belül a cégcsoport tulajdonosai, felső vezetése részére tanácsadás és támogatás a stratégiai és operatív tervek kidolgozásában
• Éves üzleti terv alapján havi bontású teljesítménymutatók meghatározása, a teljesítmények folyamatos értékelése
• Üzleti teljesítmény mérése, évközi és éves elemzések, beszámolók készítése, hatékonyságjavító illetve költségcsökkentésre vonatkozó javaslatok kidolgozása
• Havi rendszerességgel terv-tény eltérés elemzés és előrejelzés készítés
• Elő-és utókalkulációk készítése
• Közreműködés az árképzésben a projektek érdekében
• Pénzügyi teljesítményekre vonatkozó elemzések készítése
• Konkurencia-elemzés, figyelés
• Részvétel a havi és éves zárási folyamatokban
• Havi kontrolling beszámoló összeállítása
• Analitikák vezetése
• Banki szolgáltatás nyújtás
• Forecast elkészítése, havi felülvizsgálata, aktualizálása
• Részvétel a tervezési folyamatokban, a tervezési folyamatban résztvevő területek adatainak, információinak összegyűjtése
• Projektek költségelemzése, központi költség elemzés, költségallokációk, költséghely struktúra kialakítása
• Részvétel a projektek költség kalkulációiban, kapott eredmények kiértékelése, projektek közbenső és utókalkulációja
• Közreműködés adóellenőrzés során
• Adatszolgáltatás különböző területek részére
• Beosztottak irányítása, támogatása, fejlesztése

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Pénzügyi, számviteli ismeretek
• Minimum 8 éves releváns szakmai tapasztalat
• Angol nyelv ismerete (szakmai tárgyalásokhoz szükséges szinten) előnyt jelent
• Stratégiai gondolkodás
• Hatékony kommunikáció
• Precizitás, szakmai igényesség
• Folyamatok és összefüggések gyors átlátása, meglátása
• Analitikus gondolkodás
• Terhelhetőség
• Ms Office programok magas szintű ismerete (különösen Excel)

Amit kínálunk / Offer

• A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
• Magas színvonalú munkakörülmények
• Versenyképes javadalmazás
• Fiatal, dinamikus csapat

Kapcsolattartó / Applications

Balázs Molnár
+36 1 411 2090