kontroller | budapest

posted
contact
laura meláth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
152365 / 23908
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Magyarország egyik vezető alternatív energiahordozó értékesítő vállalata, a tervezési és elemzési csapatába keres KONTROLLER munkatársat.

Feladatok:

- Részvétel a havi zárások és az éves zárás lebonyolításában
- A havi elhatárolások koordinálása
- Részvétel az éves tervezésben, a társosztályok tervezési feladatainak koordinálásában
- Megtérülési számítások, elemzések, riportok készítése
- Az éves beruházási terv összeállítása és a terv nyomon követése
- Kapcsolattartás a vállalat kereskedelmi szervezetével és a területi
képviselőkkel
- A területi képviselők számára riportok, kulcsmutatók készítése és
kommunikálása
- A vevői szerződések elszámolási és megtérülési számításainak elvégzése és ellenőrzése
- A heti felső-vezetői előrejelzések elkészítése
- A vállalat innovációs ösztönző rendszerével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- 1-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Angol nyelv középfokú ismerete
- Gazdasági területen szerzett főiskolai vagy egyetemi diploma
- Pontosság, precizitás, analitikus szemléletmód
- Kiemelkedően jó kommunikációs készség
- Magas szintű Excel tudás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Bónusz
- Béren kívüli juttatások
- Heti egy nap home office

Kapcsolattartó / Applications

Laura Meláth
laura.melath@randstad.hu