bér- és tb ügyintéző | nyíregyháza

posted
contact
enikő török, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nyíregyháza, szabolcs-szatmár-bereg
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
120606 / 21549
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk egy globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó vállalat, akik dinamikusan fejlődő bérszámfejtői csapatukba keresnek Bérszámfejtő munkatársat Nyíregyházára

- Teljes körű bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
- Bérszámfejtési adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, kimutatások és statisztikák készítése
- Cafeteria juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
- Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
- Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

- Teljes körű bérszámfejtésben szerzett 2-3 év tapasztalat
- TB kifizetőhelyi tapasztalat
- Nexon és Kira rendszer ismerete, más bérszámfejtői szoftverismerete előnyt szolgál
- Munkaügyi Bér és TB ügyintézői végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, kiszámítható munkahely
- Családias szervezeti kultúra
- Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás
- Előrelépési lehetőség
- Modern, korszerű iroda

Kapcsolattartó / Applications

Enikő Török
eniko.torok@randstad.hu