ügyfélszolgálati pozíció - magyarul! | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
anna schefcsik, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
ügyfélszolgálat
referenciaszám
131566 / 22585
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfélszolgálati pozíció - magyarul!
Szereted a kihívásokat, szívesen kommunikálsz emberekkel és nem ijedsz meg az új feladatoktól? Mindened a pörgés és nem bírod a monoton adminisztrálást?

Feladataid a következők lesznek:
- Az ügyfelektől érkező, bejövő hívások fogadása
- Időpont egyeztetés, tárgyalások lebonyolítása, páciensek koordinálása
- Partnerekkel való kapcsolattartás
- A kívánt szolgáltatások megszervezése
- Kiemelt ügyfelek, stratégiai partnerek napi szintű ügyeinek kezelése

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:
- Talpraesett, magabiztos személyiség
- Erős kommunikációs készség
- Tanulásra való hajlandóság
- AZ ANGOL NYELVTUDÁS ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL!

Amit kínálunk / Offer

-Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
-Segítőkész, támogató környezet
-Belvárosi lokáció, jól megközelíthető iroda
-Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőségek
-Széleskörű tudás és tapasztalat megszerzése és a gyakorlatban való kamatoztatása

Kapcsolattartó / Applications

Ha magadra ismertél, várjuk jelentkezésedet a: anna.schefcsik@randstad.hu email-címen