logisztikai vezető (junior) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
veronika tóth-ihász, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
ügyfélszolgálat
referenciaszám
156847 / 24072
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdeklődsz a logisztika világa iránt és szívesen dolgoznál az FMCG szektorban? Vannak vezetői ambícióid? Szeszesitalok importálásával és forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnerünk új kollégát keres junior logisztikai/vevőszolgálati vezető pozícióba. Ha úgy érzed, te vagy a megfelelő jelölt, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzzal!

- 4 fős ügyfélszolgálati csapat koordinálása, irányítása
- logisztikai terület teljes körű koordinálása: külső logisztikai szolgáltatók által végzett raktározási, anyagmozgatási és fuvarozási tevékenység, vevői kiszállítás és kapcsolattartás
- logisztikai mutatószámok (KPI-ok) kidolgozása
- költséghatékonyság optimalizálása
- logisztikai területhez tartozó folyamatleírások szervezeten belüli betartása
- riportok, jelentések készítése
- éves leltár lebonyolítása

Elvárások / Requirements

- szakirányú végzettség
- középfokú angol nyelvtudás
- legalább 3 év logisztikai tapasztalat vállalati oldalon
- vezetői ambíció
- Excel tudás
- jó kommunikációs készség, nyitottság
- FMCG szektorban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- folyamatos szakmai fejlődés
- tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
- dinamikus csapat
- kiemelkedő munkakörülmények

Kapcsolattartó / Applications

Tóth-Ihász Veronika