villamos szerviztechnikus | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
dalma kocsis, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
134500 / 22866
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A partnerünk a világ vezető szolgáltatója a hajózási és energiaipari piaci ágazatok számára nyújtott intelligens technológiai fejlesztések és a teljes életcikluson át tartó megoldások terén. Hangsúlyt fektetve a fenntartható innovációra, összhatékonyságra valamint az adatelemzésre, partnerünk maximalizálja ügyfelei hajóinak és erőműveinek környezeti és gazdasági teljesítményét.

• Villamos szerelési feladatok elvégzése a telephelyen és külső helyszíneken a Field Service villamosmérnökök által készített rajzok alapján és utasításaiknak megfelelően
• 24 VDC mérő-, jelző-, és működtető áramkörök kialakítása egyedi berendezéseken, meglévő dokumentáció alapján
• Erőátviteli- és gyengeáramú kapcsolószekrények összeállítása, rendszerbe illesztése
• Villamos gép, illetve hálózatszerelési feladatok, karbantartások elvégzése külső helyszíneken (villanymotorok, generátorok ki/be kötése, cseréje)
• Irányítástechnikai rendszerek karbantartása, javítása

Elvárások / Requirements

• Legalább középfokú végzettség
• Minimum 2 év villlamos szerelésben szerzett gyakorlati tapasztalat
• Rugalmasság és mobilitás – munkavégzés irodában, műhelyben és külső helyszíneken
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

• Kijáró szervizes tapasztalat
• Irányítástechnikai rendszerek karbantartása, javítása vagy telepítése során szerzett tapasztalat
• Villamos forgógépek karbantartása során szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

• Skandináv vállalati kultúra és szemlélet
• Változatos munkakörnyezet és kihívások
• Folyamatos tanulási lehetőség egy növekedő vállalatnál
• Új ötletekre nyitott vezetőség

Kapcsolattartó / Applications

Kocsis Ivett Dalma
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
30/428-7739