papír feldolgozó gépkezelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
26032 / 26474
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Hullámkarton gyártás területén tevékenykedő partnerünkhöz keresünk kollégákat. Amennyiben ismerős számodra a Flexo technológia, és érdekel is, olvass tovább.

A munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerülete

Papír feldolgozó gépek kezelése;

Nyomdai feladatok

Stancolási feladatok

Nap karbantartási feladatok ellátása.

Elvárások / Requirements

Papír, vagy nyomdaipari tapasztalat szükséges a munkakör betöltéséhez;

3 műszakos munkarend vállalása;

Műszaki beállítottság

Amit kínálunk / Offer

Modern munkakörnyezetünkbe várunk. Lendületes csapatba, ahol kamatoztathatod a papíripari tapasztalataidat. Tapasztalat szerinti bércsomaggal várunk.

Kapcsolattartó / Information

piroska.deri@randstad.hu