minőségügyi labortechnikus | tatabánya

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tatabánya, komárom-esztergom
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
25342 / 25546
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy újonnan nyíló tatabányai rézfóliagyárba keresünk Minőségügyi Labortechnikus munkatársakat.

Feladataid lesznek:

  • Laborvizsgálatok, kémiai vizsgálatok előkészítése, elvégzése
  • Laboratóriumi tevékenységekben való részvétel (pl.: anyagtulajdonságok elemzése)
  • Termelési osztályok támogatása elektrokémiai környezetben

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Mérési és minőségbiztosítási alapismeretek
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Minimum 3 év minőségügyi technikusi tapasztalat
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Előny: elektrokémiai alapismeretek, gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Jelentkezz MINŐSÉGÜGYI LABORTECHNIKUS munkakörbe!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Innovatív, kreatív légkör
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Kiemelkedő bérezés
  • Munkába járási támogatás

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Telefonszám: +36 30 981 0013

E-mail cím: fanni.petruch@randstad.hu