mechanikus karbantartó munkatárs | eger

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
eger, heves
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
117468 / 21820
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Egri partnerünk manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres mechanikus karbantartó pozícióba:

• Összeszerelő gépek és teszt berendezések
• mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása, gépleállások megszüntetése
• Karbantartási feladatok váratlan és terv szerinti elvégzése, dokumentálása
• Részvétel a berendezések áttelepítésében, üzembe helyezésében

Elvárások / Requirements

• Érettségi, mechanikus szakirányú végzettség (mechanikai műszerész, technikus)
• Gyártósori környezetben szerzett karbantartási tapasztalat
• Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
• Hajtásrendszerek ismerete
• Magabiztos műszaki rajzolvasás
• Naprakész számítógépes ismeretek
• Pontos, önálló munkavégzés
• Többműszakos munkarend vállalása
• Csapatban való együttműködés

Előny jelent:
• Szállítórendszerek mechanikus karbantartásában szerzett tapasztalat
• Ipari robotok kezelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
• Csavarozógépek és présberendezések mechanikus ismerete
• Alapszintű német vagy angol nyelvtudás
• SAP ismeret

Amit kínálunk / Offer

• Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai
• tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
• Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív
• munkakörnyezetet
• Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és
• nyelvtanfolyamot
• Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet
• és prémiumot
• Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári
• hozzájárulást
• Étkezési támogatást
• Széleskörű sportolási lehetőségek
• Iskolakezdési támogatást
• Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
Önéletrajzot a beata.partai@randstad.hu e-mail címre várunk!