komissiózó | pécs

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
pécs, baranya
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
154619 / 24029
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Autóipari területen tevékenykedő partnerünk számára, az Imperial Logistics-hez keresünk szállással komissiózó kollégákat Győrbe.

Gyere, és légy részese egy multinacionális vállalatnak, ahol megkapod a szakmai támogatást, és a lehetőséget a fejlődésre.

Elérhető akár kettő hónapon belül egy OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány gyakorlattal, csak rajtad múlik, a feltételek adottak.

Feladataid lesznek:

- Autóalkatrészek összekészítése, és betárazása
- Kézzel történő anyagmozgatás, max 15 kg-ig!
- A termékek összekészítése PDA-s rendszerrel történik cikkszám alapján
- Raktári rend fenntartása

Elvárások / Requirements

Ezekkel szeretnénk, ha rendelkeznél:

- 8 befejezett általános iskolai végzettség
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Jó fizikum (a munkavégzés sok sétával jár)
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Rugalmasság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben rendelkezel targoncás jogosítvánnyal, de nincs tapasztalatod, nálunk lehetőséged nyílik a gyakorlatot megszerezni, így a továbbiakban targoncavezetőként lesz alkalmad dolgozni.

Előny:

Amennyiben rendelkezel termelési területen szerzett tapasztalattal, örömmel fogadjuk.

Amit kínálunk / Offer

Ajánlatunk:

- Targoncavezetői munkakör elérése beiskolázással

- Szállás biztosítása, amennyiben Győr 80 km-es körzetén kívül van a bejelentett lakcímed. Havi kétszeri hazautazás támogatás.

- 2-3 fős szobák biztosítása.

- A juttatási csomag tartalma: alapbér+műszakpótlék+bónuszok+Cafetéria

- Munkaruha biztosítva

- Előrelépési lehetőség.

- Szakmai támogatás, emberközpontú gondolkodás.

Kapcsolattartó / Applications

Pozdena Erika és Déri Piroska