karbantartó technikus (inflator gyártás) | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
122855 / 22211
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Miskolci autóipari gyártó partnerünkhöz keresünk tapasztalt karbantartó kollégát

— Gépmeghibásodások okainak feltárása és elemzése,
— magasan automatizált gyártósori gépek, berendezések karbantartása, javítása,
— megelőző karbantartási tevékenység kialakításában való részvétel és a meglévő folyamatok javítása a
zökkenőmentes termelés érdekében,
— az előkészítő karbantartási munkálatok elvégzése minden berendezésen, valamint az új gépek telepítésének
gördülékeny végrehajtásának biztosítása,
— termeléshez közvetetten kapcsolódó anyagok nyomon követése, anyagigények leadása,
— munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció vezetése, naprakészen tartása.

Elvárások / Requirements

— Szakirányú középfokú villamos ipari végzettség,
— minimum 3 éves szakmai tapasztalat gépkarbantartás területén multinacionális környezetben előnyt jelent,
— magas szintű elkötelezettség és kezdeményező készség.

Előnyt jelent:
— magas fokú automatizáltsággal rendelkező gyártósorokon szerzett karbantartási ismeret (pneumatika,
szenzorika, elektronika, stb.),
— kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban.

Amit kínálunk / Offer

— Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér,
— Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia,
— Versenyképes juttatási csomag,
— Fejlődési lehetőség,
— Utazási költségtérítés.

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu