gépkezelő | budapest, xvii. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
fanni illés, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, xvii. kerület, budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
182018 / 24891
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél egy tiszta és modern gyárban dolgozni, ahol munkád gyümölcse egy finom üdítő?
17. kerületben lévő partnercégünk olyan kollégákat keres, akik jártasak a termelésben, mint gépkezelők és dolgoztak már több műszakos munkarendben.

Ragadd meg ezt a lehetőséget és jelentkezz gépkezelőnek!

- csomagoló gépek kezelése, kisebb hibák elhárítása
- csomagolás minőségi ellenőrzése
- napi, heti karbantartási, ellenőrzési, és tisztítási feladatok ellátása
- termelési dokumentáció vezetése

Elvárások / Requirements

- 8 általános
- minimum 1 év termelésben szerzett tapasztalat
- 3 műszak vállalása

Előny:
-élelmiszeripari tapasztalat vagy tanulmányok

Amit kínálunk / Offer

- Hosszú távú munkalehetőség
- Juttatási csomag: alapbér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria + egészségbiztosítás
- Beiskolázási lehetőség targoncavezető képzésre
- Utazási támogatás
- Kiváló munkakörülmények
- Humánus vezetőség

Kapcsolattartó / Applications

Ha szimpatikus a lehetőség, kattints a jelentkezem gombra, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe!
Kérdésed lenne? Keress bátran!

Illés Fanni
fanni.illes@randstad.hu
06 30 166 1635