gépkezelő és minőségellenőr | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
11455 / 11211
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi háttérrel rendelkező beton térkő- és lapburkolatgyártó partnerünkhöz keresünk munkatársakat.

Feladatok:

- A csomagolásra kerülő termék minőségének ellenőrzése és kategorizálása
- Az ellenőrzés alapján a megfelelő számú „fakockák” elhelyezése
- Az 1. osztályú termékek közé rakandó távtartók felhelyezése
- Az utómegmunkáló gépsor polírozó részének folyamatos ellenőrzése és beállítása
- A munkaterület folyamatos tisztán és rendezett állapotban tartása
- Termék váltáskor képződő darab rakatok kézzel történő kiegészítése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Nagyfokú precizitás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Hosszú távú bejelentett munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- alapbéren felüli juttatások:
o cafeteria szabadon választható elemekből
o teljesítményfüggő mozgóbér
o utazási költségtérítés
- fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát a nikolett.blahuta@randstad.hu e-mail címre!

Nikolett Blahuta
+3614112090