gépészeti szerelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
katalin cséby, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
128177 / 22532
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Szeretnél tagja lenni egy stabil és megbízható cégnek, ahol a munkádért cserébe valóban elismernek és megbecsülnek?

Akkor jelentkezz!

Budapesti partnercégünkhöz keresünk gépészeti szerelőket

• hegesztési feladatok elvégzése
• ipari csőhálózat - 200 mm átmérő feletti - építése, karbantartása
• acél, polietilén csővezetékek, csőrendszerek karbantartása
• a vállalat szolgáltatási területén szerelési és hibaelhárítási munkák végzése
• csőszerelvények napi ütemterv szerinti karbantartása

Elvárások / Requirements

• hegesztő vagy lakatos vagy szerkezeti lakatos végzettséggel rendelkezel
• van AWI / ív- lánghegesztésben / ipari átmérőjű csőhálózat építésében, karbantartásában tapasztalatod
• nem okoz problémát a technológiai rajzok olvasása, és ezek alapján az önálló munkavégzés
• csapatjátékos és jó probléma megoldó képesség jellemez
• „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelenthet:

• egyéb hegesztési eljárás ismerete, ebben szerzett gyakorlat
• nagy átmérőjű technológiai csővezetékek kivitelezésében megszerzett gyakorlat
• „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• stabil, hosszútávú vállalati hátteret nyújtunk
• nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
• a cég biztosítja a munkaruhát
• korrekt, bejelentett bérezésre számíthatsz
• széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
• egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
• dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
• hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk

Kapcsolattartó / Applications

Katalin Cséby
katalin.cseby@randstad.hu
+36 30 981 0063