forgácsoló gépbeállító | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
154028 / 23999
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Nemzetközi színvonalat képviselő vasúti fékrendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk, a Knorr-Bremse Railway Sytems Budapest keres soraiba új kollégákat forgácsoló gépbeállító pozícióba.

-Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása, beállítása
-Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
-Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása az előírt utasítások alapján
-Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
-Autonóm karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

- 3 műszakos munkarend vállalása
- Műszaki szakirányú végzettség: CNC maró, - esztergályos és / vagy min. 3 év
- Minimum 3-5 év beállítói tapasztalat nagy megmunkáló központon (NBH)
- Legalább 4 tengelyes gépen szerzett tapasztalat
- Simens 840D vezérlő ismeret
- Műszai rajzolvasási készség
- Windows, MS Office felhasználói ismeret
korrekciózások, szériaváltások elvégzése
- 0 pont felvétel

Amit kínálunk / Offer

- Kompetitív fizetési és kompenzációs csomag
- Részvételi lehetőségek nemzetközi projektekben
- Egyéni fejlődési lehetőségek

Kapcsolattartó / Applications

Déri Piroska