erősáramú villanyszerelő | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
tímea sebesy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
szakmunkás
referenciaszám
180479 / 24310
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Budaörsi partnerünk számára keresünk erősáramú villanyszerelői végzettséggel rendelkező kollégákat.

Partnerünk a 2000 évek óta van jelen a piacon. Fő profilja szünetmentes áramellátó berendezések és rendszerek értékesítése, szervizelése és projekt kivitelezése.

Csatlakozzál Hozzájuk egy stabil csapatba!

A munkavégzés helye: Budapest és környéke.

A munkaköröd a következő feladatokkal fog járni:

- az áramellátó rendszerekhez tartozó villamos munkák teljeskörű kivitelezése

- kábelnyomvonalak építése, kábelek fektetése, kábelek végkiképzése és bekötése

- zárt zselés akkumulátortelepek villamoys összekötésének elvégzése

- elosztó berendezések gyártása és átalakítása

- kapcsolattartás a projektvezetőkkel

Elvárások / Requirements

A feladat ellátásához a következőkre van szükséged:

- erősáramú villanyszerelői végzettség

- 2-3 éves tapasztalat a szakmában

- rajz ismeret

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlani tudunk:

- motiváló juttatási csomag

- nagyon jó kollektíva, sok közös programmal

- a területén piacvezető cégnél szerezhetsz tapsztalatot

- céges autó magánhasználatra is, próbaidő után

Kapcsolattartó / Applications

Piroska Déri
+36 (30) 340 89 02