ehs- környezetvédelmi adminisztrátor | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Szakmunkás
referenciaszám
28446 / 29512
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Elektromos autók akkumulátorának gyártásával foglalkozó partnerünkhöz várjuk akár pályakezdők jelentkezését is Gödre 'EHS- Környezetvédelmi adminisztrátor' pozícióba!

a gyár területén elhelyezkedő porleválasztó gépek tisztításának koordinálása, ütemezése, műszaki ellenőrzése

hulladék szállítások ellenőrzése, mérlegelése

a selejt cella kezelés felügyelete (semlegesítő, és hulladékudvar ellenőrzése)

EHS szabályok betartása és betartatása

észlelt rendellenességek jelzése

iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása

általános és környezetvédelmi adminisztratív feladatok ellátása

vezetőség támogatása

Elvárások / Requirements

minimum középfokú végzettség

tisztatérben való munka vállalása

középszintű angol nyelvismeret ( napi használat)

MS Office (Excel, Word) kiváló ismerete

pontosság, precizitás

jó kommunikációs képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

versenyképes jövedelem (alapbér + bónusz + béren kívüli juttatás)

oktatásokon, képzéseken való részvételi lehetőség

vállalati busz / bejárás támogatása

modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

Blahó Martina: martina.blaho@randstad.hu