contract administration analyst | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Shared Service Centerek
referenciaszám
25235 / 15926
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Amerikai háttérű cég, amely 125 éves múltra tekint vissza. Főként kitermeléssel, feldolgozással, finomítással, kutatás-fejlesztéssel, benzinkúthálózat üzemeltetésével foglalkoznak. A budapesti irodájuk 2004 óta üzemel SSC-ként, ahol főként a Customer Service, IT, Pénzügy területein látnak el támogatói feladatokat.

fő feladatok:

  • amerikai földtulajdonosokkal való kapcsolattartás (tulajdonosokkal való kommunikáció, segítségnyújtás esetleges problémáik kapcsán)
  • a cég szerződések mentén (adminisztráció, back office tevékenységek- számlázásban, könyvelésben való részvétel, Upstream teamek folyamataiban való támogatás, elemzés, szerződések kezelése, nyomon követése, ellenőrzése)

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú végzettség
  • releváns tapasztalat (min. 1-2 év) vagy pályakezdő gazdasági végzettség
  • hosszútávban való gondolkodás
  • folyékony, magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes bérezés
  • széleskörű juttatási csomag (cafetéria, nyelvtanulás támogatása, tréningeken való részvétel)
  • home office lehetőség
  • fiatalos munkakörnyezet
  • előrelépési lehetőség