levél küldés ismerősnek

vámügyi munkatárs | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25173 / 25194
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

  • az induló és érkező szállítmányok nyilvántartásba vétele, a szükséges vámkezelések elintézése, az okmányok archiválása
  • a rakományok tartalmának vizsgálata, a szükséges vámzárak elhelyezése, Intrastat adatszolgáltatás
  • EKÁER rendszerben történő regisztrálás
  • közreműködés a vámvizsgálatnál, az áruk vámtarifaszámának meghatározása, jelentések, kimutatások készítése
  • folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése, új folyamatok bevezetése
  • szoftver tesztelése, karbantartása, rendszerfejlesztővel való kapcsolattartás
  • termékdíj kimutatások elkészítése
  • A vámhoz kapcsolódó engedélyek felülvizsgálata, karbantartása, határidők figyelése
  • Garanciakezelés, elszámolás
  • Közreműködés utólagos ellenőrzéseknél
  • Gazdasági vámeljáráshoz kapcsolódó elszámolás elkészítése

Elvárások / Requirements

  • érettségi, vámügyintézői végzettség
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • vámügyintézésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs, jó problémamegoldó készség, pontosság

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Régens ismeret

Amit kínálunk / Offer

  • szakmai és személyes továbbfejlődés
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások
  • nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

miskolc@randstad.hu