szenior könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorottya sárik, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
149022 / 23693
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Piacvezető flottamenedzsmenttel és operatív lízinggel foglalkozó, francia hátterű partnerünk keres csapatába szenior könyvelőt. Ha a tárgyi eszközök könyvelésében és az adózásban kiemelt tapasztalatod van, rád vár ez a pozíció.

• Tárgyi eszközök könyvelésének folyamatos ellenőrzése, nyomon követése, egyeztetése
• Aktív, passzív elhatárolások képzése, feloldása, egyeztetése
• Főkönyvi számlák egyeztetése
• Szállító folyószámlák folyamatos nyomon követése és rendezése
• A szállító csapat támogatása
• Negyedéves cégautóadó analitika összeállítása és könyvelése, folyószámla rendszeres ellenőrzése és egyeztetése
• Havi áfa analitika összeállítása és könyvelése, folyószámla rendszeres ellenőrzése és egyeztetése
• Aktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárásban
• A főkönyvelő munkájának segítése
• Egyéb ad hoc feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú számviteli, gazdasági, pénzügyi vagy mérlegképes könyvelői végzettség
• 3+ év számviteli, pénzügyi vagy gazdasági tapasztalat
• Önálló, pontos, naprakész munkavégzés, kiváló problémamegoldás
• Analitikus gondolkodás, terhelhetőség, csapatjátékos hozzáállás
• Magas szintű Excel ismeret
• Aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes jövedelem
• Teljeskörű egészségbiztosítás
• Cafeteria
• Képzési lehetőségek, előrelépési lehetőségek
• Családi nap, teambuilding, közös reggelik, céges bulik

Kapcsolattartó / Applications

Dorottya Sárik
dorottya.sarik@randstad.hu