szenior könyvelő | budapest, vi. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
enikő vass, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, vi. kerület, budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
166274 / 24326
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szolgáltatói szektorban tevékenykedő partnerünk bővülő csapatába keresünk olyan SZENIOR KÖNYVELŐ munkatársat, aki már min. 5 év tapasztalattal rendelkezik teljes körű könyvelésben szolgáltatói oldalon és magabiztosan kommunikál angolul.

Ha komplex, izgalmas feladatkörre vágysz, ahol az operatív teendők mellett lehetőséged nyílik a juniorabb kollégák fejlesztésére, mentorálására, ez a Te pozíciód!

Olvass tovább és jelentkezz honlapunkon keresztül vagy közvetlenül emailben!

- Számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése
- Könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése
- Magyar és külföldi főkönyvi nyilvántartások alapján adókalkulációk elkészítése, adóbevallások
összeállítása
- Dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése
- Ügyfélképviselet könyvvizsgálat, adóvizsgálat során
- Junior kollégák fejlesztése, ellenőrzése

Elvárások / Requirements

- Számviteli szolgáltatónál szerzett 5-6 év szakmai tapasztalat
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés – adótanácsadói végzettség előny
- Társalgási szintű angolnyelv-tudás
- Microsoft irodai programok kiemelkedő használata

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő fizetés és juttatások
- Izgalmas és változatos feladatok
- Inspiráló szakmai közeg
- Együttműködő csapat
- Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
- További karrierlehetőségek

Kapcsolattartó / Applications

Enikő Vass
eniko.vass@randstad.hu