pénzügyi referens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
26632 / 27356
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

14 kerületi ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Pénzügyi referens pozícióba kollégát. Van tapasztalatod banki könyvelésben? Kezeltél már házi pénztárt? Szeretnél tagja lenni egy dinamikusan fejlődő és növekvő cégnek?

Ha a a válaszod igen, olvass tovább és jelentkezz!

Milyen feladataid lesznek?

·       Banki rendszerek használata,, tranzakciók koordinálása, könyvelése

·       Vevő, szállító folyószámlák könyvelése és egyeztetések lebonyolítása

·       Kapcsolattartást szakhatóságokkal, bankokkal

·       Vállalkozások, pénzügyi vállalkozások pénzügyi feladatainak ellátásában való közreműködés

·       Figyelemmel kísérni az adó- és illetékfizetési kötelezettségeket

·       Pénztárkezelést, referens kollégákkal való kapcsolattartás

·       Hitelek nyomon követése

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha

  • Középfokú végzettséged van
  • ·       Pénzügy területén legalább 3 éves tapasztalatot szereztél
  • ·       Precízen és pontosan dolgozol
  • ·       Képes vagy kreatívan megoldani a felmerülő feladatokat
  • ·       Biztos felhasználói tudásod van Excel, Word, PowerPoint dokumentumkezelésben

Előnyt jelent ha,

  • magabiztosan beszélsz angolul (középfokon)
  • közgazdasági szakközépiskola, pénzügyi szakügyintézői végzettséged van

Amit kínálunk / Offer

Mi vár Rád itt?

  • Változatos, felelősségteljes projekteken dolgozhatsz
  • Segítőkész, barátságos csapat tagja lehetsz
  • Szakmai fejlődésed egy lelkes, innovatív, profi csapat segíti elő
  • Csapatépítők
  • Angol tanulási lehetőség, támogatás
  • Sportolási lehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Felkeltette az érdeklődésed ez a lehetőség?

Írj nekem személyesen a viktoria.kardos@randstad.hu email címre pár soros bemutatkozással és motivációval, valamint csatold önéletrajzod vagy jelentkezz egyszerűen honlapunkon keresztül!