pénzügyi asszisztens | kecskemét

megjelenés dátuma
kapcsolat
alexandra kenyeres, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kecskemét, bács-kiskun
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
131447 / 22686
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk egy prémium autóipari vállalat, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően, pénzügyi területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Pénzügyi asszisztens

- Posta érkeztetése, beérkező számlák szkennelése és rögzítése, archiválása
- Adatrögzítési feladatok
- Részvétel aktuális projektekben
- Adatgyűjtés lebonyolítása a törvényileg előírt statisztikák elkészítéséhez
- Együttműködés más területekkel adatgyűjtés és annak tartalma kapcsán
- Statisztikai riportok időben történő összeállítása és benyújtása a KSH felé
- Kapcsolattartó a statisztikai Hivatal kérdései és előírásai kapcsán

Elvárások / Requirements

- gazdasági alapismeretek vagy pénzügyi ügyintézői végzettség
- SAP alapismeretek
- német nyelvtudás előny
- önálló és megbízható munkavégzés
- strukturált és analitikus gondolkodásmód
- pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások széles palettája
- Fiatalos, lendületes csapat
- Rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Alexandra Kenyeres
06 30 299 2755