mérlegképes könyvelő | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
479 / 235
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk számára keresünk könyvelői tapasztalattal olyan kollégákat, akik szívesen dolgoznának egy közepes méretű, kiegyensúlyozottan fejlődő európai vállalkozásnak. Ha nem állnak távol tőled az alábbi feladatkörök, bátran érdeklődj a részletekről!

-cégek teljes körű könyvelése

-bevallások, beszámolók elkészítése

-részvétel könyvvizsgálatokon

-kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

-könyvelői végzettség

-min. 2-5 éves tapasztalat kettős könyvelésben

-gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség

-magabiztos középszintű angol vagy német nyelvtudás

-remek kommunikációs képesség

-megbízható, precíz, önálló, felelősség teljes munkavégzés

+ osztrák számvitelben való jártasság esetén mindenképpen jelentkezz!

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes jövedelem

-fiatalos csapat

-kellemes munkakörnyezet

-a munkatárs külföldi számviteli elveket is tanulhat

-külföldi betanulás lehetősége

-időszakosan külföldi munkavégzés lehetősége

Kapcsolattartó / Information

Úgy érzed, nem minden követelmény teljesül, de érdekel a lehetőség? Keress bizalommal:

Dávid Tóth
+36 30 153 8095

david.toth@randstad.hu