könyvelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
28500 / 29568
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Globálisan működő, sikeres, piacvezető logisztikai partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező könyvelő kollégát.

  • számlák érkeztetése, ellenőrzése, könyvelése
  • költségelszámolások ellenőrzése és könyvelése, a kifizetendő összegek utalásra továbbítása
  • Lízingszerződések megnyitása, lezárása
  • Főkönyvelő munkájának segítése
  • Ad-hoc feladatok
  • részvétel zárási feladatokban

Elvárások / Requirements

  • megoldásorientáltság
  • proaktivitás
  • pontosság
  • 2-3 év könyvelői tapasztalat
  • SAP ismeret
  • ÁFA számítás készsége
  • IRFS ismeret előny
  • angol vagy német nyelvismeret előny

Amit kínálunk / Offer

  • könyvelési folyamatok teljes átlátása
  • versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségbiztosítás)
  • céges busz
  • összetartó csapat
  • modern munkakörnyezet
  • home office

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a lehetőség jelentkezz itt honlapon, vagy küldj egy friss CV-t a lilla.janosi@randstad.hu e-mail címre!