kontrolling vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
balázs molnár, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
127589 / 22490
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat.

• A cégcsoport egységes tervezési, beszámolási rendszerének kialakítása, továbbfejlesztése és működtetése
• Üzleti tervezés: a vállalati tervezés keretein belül a cégcsoport tulajdonosai, felső vezetése részére tanácsadás és támogatás a stratégiai és operatív tervek kidolgozásában
• Éves üzleti terv alapján havi bontású teljesítménymutatók meghatározása, a teljesítmények folyamatos értékelése
• Üzleti teljesítmény mérése, évközi és éves elemzések, beszámolók készítése, hatékonyságjavító illetve költségcsökkentésre vonatkozó javaslatok kidolgozása
• Havi rendszerességgel terv-tény eltérés elemzés és előrejelzés készítés
• Elő-és utókalkulációk készítése
• Közreműködés az árképzésben a projektek érdekében
• Pénzügyi teljesítményekre vonatkozó elemzések készítése
• Konkurencia-elemzés, figyelés
• Részvétel a havi és éves zárási folyamatokban
• Havi kontrolling beszámoló összeállítása
• Analitikák vezetése
• Banki szolgáltatás nyújtás
• Forecast elkészítése, havi felülvizsgálata, aktualizálása
• Részvétel a tervezési folyamatokban, a tervezési folyamatban résztvevő területek adatainak, információinak összegyűjtése
• Projektek költségelemzése, központi költség elemzés, költségallokációk, költséghely struktúra kialakítása
• Részvétel a projektek költség kalkulációiban, kapott eredmények kiértékelése, projektek közbenső és utókalkulációja
• Közreműködés adóellenőrzés során
• Adatszolgáltatás különböző területek részére
• Beosztottak irányítása, támogatása, fejlesztése

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Pénzügyi, számviteli ismeretek
• Minimum 8 éves releváns szakmai tapasztalat
• Angol nyelv ismerete (szakmai tárgyalásokhoz szükséges szinten) előnyt jelent
• Stratégiai gondolkodás
• Hatékony kommunikáció
• Precizitás, szakmai igényesség
• Folyamatok és összefüggések gyors átlátása, meglátása
• Analitikus gondolkodás
• Terhelhetőség
• Ms Office programok magas szintű ismerete (különösen Excel)

Amit kínálunk / Offer

• A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
• Magas színvonalú munkakörülmények
• Versenyképes javadalmazás
• Fiatal, dinamikus csapat

Kapcsolattartó / Applications

Balázs Molnár
+36 1 411 2090