kontroller | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
25084 / 25262
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

  • Pénzügyi tervezési folyamatban való aktív részvétel,
  • Periodikus zárással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • Vállalati pénzügyi trendek, tendenciák analizálása,
  • Gazdasági adatok ellenőrzése és elemzése kimutatások készítéséhez,
  • Riportok készítése a management és a közvetlen csoportvezető részére.

Elvárások / Requirements

  • Gazdasági végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat pénzügyi területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább felhasználói szintű MS Office tudás
  • Személyiségbeli kritériumok: a munkához való alázatos hozzáállás, csapatszellem, sztressztűrés

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat Multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Haladó szintű Excel tudás

Amit kínálunk / Offer

  • 2 nap home office, 3 nap irodai jelenlét,
  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Information

beata.partai@randstad.hu