junior tanácsadó - vállalati átvilágítás területen | budapest, xiii. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
lilla demeter, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, xiii. kerület, budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
123995 / 22272
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk pénzügyi és stratégiai befektetők részére nyújt tanácsadási szolgáltatásokat a következő területeken: cégátvilágítás, vállalatértékelés, forgótőke menedzsment és restrukturálás. Ha szeretnéd a karrieredet Big4-ban, egy elemzői pozícióban kezdeni, de nem az audit részlegen, olvass tovább.

► Mérlegek és eredmény-kimutatások vizsgálata
► Pénzügyi idősorok elemzése, trendek vizsgálata
► Üzleti folyamatok elemzése
► Üzleti tervek, pénzügyi modellek készítése
► Vállalatértékelési modellek és értékelési jelentések készítése
► Vállalati- és iparági információk és adatok gyűjtése és elemzése
► Cégbemutató készítése
► Piackutatási jellegű feladatok ellátása
► Prezentációkhoz adat és információszolgáltatás

Elvárások / Requirements

► Felsőfokú közgazdasági végzettség (elsősorban számvitel és
pénzügy/pénzügyi matematika területen) – MSc diploma előnyt
jelent
► Erős analitikus és elemző készség
► Folyékony angolnyelv-tudás
► Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (pl.:
könyvvizsgálat, átvilágítás, üzleti tervezés, modellezés területen)
előnyt jelent
► Folyamatban lévő CFA vagy ACCA tanulmányok előnyt jelentenek

Amit kínálunk / Offer

► Érdekes szakmai munka vezető multinacionális és hazai cégeknél
► Nemzetközi és magyarországi, rendszeres, színvonalas képzés
► Gyors, tervezhető karrier
► Piacvezető fizetés, juttatások
► Dinamikus, fiatalos, nemzetközi csapat

Kapcsolattartó / Applications

Lilla Demeter