junior kontroller | budapest, ii. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna petró, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, ii. kerület
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
179168 / 24933
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív, univerzális bankjához keresünk Junior kontrollert lakossági üzletágba.

- Részvétel Lakossági üzletág stratégiai és üzleti tervek összeállításában
- Kontrolling riportok, terv-tény elemzések összeállítása
- Közreműködés a Holding kontrolling részére készített riportokban
- Közreműködés a Lakossági üzletág havi jövedelmezőségi riportjainak, elemzések, prezentációk előállításában
- Az üzletág részéről érkező adat és riport igények összefogása - Részvétel a pénzügyi döntések előkészítésében
- Az üzletágak által előállított, kontrolling adatokat tartalmazó riportok validálására
- Ad-hoc elemzések készítése és prezentálása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettség
- 1-2 év releváns tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
- Kiváló kommunikációs készség
- Elemzői beállítottság és stratégiai látásmód
- Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Power Point, SQL adatbáziskezelés)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú karrier lehetőségek
- Modern munkakörnyezet
- Stabil, multinacionális háttér

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Petró
zsuzsanna.petro@randstad.hu