junior finance management associate | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Pénzügy / számvitel
referenciaszám
26556 / 27254
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Multinacionális partnerünk egy ambíciózus és dinamikus kollégát keres, aki a cég pénzügyi vezetőjének jobbkezeként döntéshozási, elemzési, riporting, és folyamatfejlesztési tevékenységei mellett a vállalat operatív számviteli feladataiban is részt venne. Pénzüg-számvitel tanulmányi háttérrel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások / Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügy-számvitel szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum egy releváns gyakornoki tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office stabil felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel az Excel (makrók ismerete előnyt jelent) és Power Point ismeretére
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs képesség, proaktívitás, rugalmasság
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Motivált, pozitív, önálló és csapatban való munkavégzésre is képes személyiség
  • BIG 4 tapasztalat előny
  • SAP felhasználói szintű ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • Management mentoring; a pozíciót betöltő munkatársnak lehetősége lesz ellátni kulcsfontosságú tervezési és projekt-orientált feladatokat egy szakmai fejlődést maximálisan támogató vezető irányítása alatt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, holisztikus és felelőségteljes feladatokkal
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi környezet
  • Kellemes munkakörülmények, családias légkör
  • Hozzájárulhat a fenntarthatóbb jövőhöz, a jövő generációinak tiszta energiát biztosító iparághoz.

Kapcsolattartó / Information

Veres Kristóf

veres.kristof@randstad.hu