gyártási kontroller | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
janka gecse, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
152212 / 23874
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Világszinten előkelő piaci helyet elfoglaló, erőművi beszállítóként működő multinacionális partnercégünk részére Gyártási Kontroller kollégát keresünk.

- Havi zárások controlling munkálataiban való részvétel
- Rendszeres controlling beszámolók elkészítése
- Vezetői döntések előkészítéséhez szükséges elemzések készítése
- Kimutatások készítése mutató számok elemzése alapján
- Terv/ tény elemzések készítése
- Pénzügyi tervezési folyamatokban való aktív részvétel
- Belső információgyűjtés, - ellenőrzés, - szolgáltatás
- Statisztikai adatszolgáltatások elvégzése

Elvárások / Requirements

- Minimum 3 év gyártási kontrolling tapasztalat
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Aktív középfokú angol nyelvtudás
- SAP ismeret, MS Office ismeret

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Komplex feladatok
- Szakmai fejlődés
- Hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Janka Gecse
+36304294455