front desk and adminisztrációs gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
anita gál, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
135050 / 22576
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

5. kerületi multinacionális céghez keresünk office management és recepciós feladatok ellátására egy lelkes, precíz, angolul minimum középfokon beszélő nappali tagozatos hallgatót.

Irodai beszerzések intézése
Irodai üzemeltetési problémák kezelése
Üzleti utazók fogadása, számukra szállásfoglalás, ebéd, vacsora, utazás intézése
Recepciós feladatok ellátása
Programok, események szervezésében való részvétel

Elvárások / Requirements

Minimum középfokú angol nyelvtudás
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Munkavégzés heti 20-25 órában, legalább 3 nap vállalása
Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk / Offer

A gyakornoki pozíció lehetőséget ad, hogy bepillanthass az Office Mangement folyamatokba és megismerheted a Shared Service Centerek felépítését, működését. Mindezért versenyképes juttatást biztosítunk!

Kapcsolattartó / Applications

Gál Anita