financial controller | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dóra garai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
174921 / 25083
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy technológiai cégcsoport, amely átfogó, nemzetközi tapasztalattal rendelkezik teljeskörű infrastrukturális beruházások és hálózatépítési projektek megvalósításában. 2009-től van jelen a magyar piacon, elsősorban gyenge- és erősáramú hálózatok kivitelezésével és kapcsolódó építőmérnöki munkák végzésével.

Folyamatos fejlődésünk okán keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

- Éves és középtávú üzleti tervek elkészítése, a kapcsolódó feladatok koordinálása és ellenőrzése
- Üzleti tervezés során a társterületek létszám, bér tervezésében való részvétel,
- Időszaki adatszolgáltatások összeállítása (negyedévente), éves monitoring feladatok ellátása
- Társasági adó és helyi iparűzési adó feltöltési kötelezettségeknek való megfelelés biztosítása (adatszolgáltatás, kalkulációk, feltöltési kötelezettség teljesítése)

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Kitartás/koncentrálóképesség
- Problémamegoldó képesség
- Jó kommunikációs készség/határozott fellépés
- Csapatszellem
- Legalább középfokú üzleti angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt, német nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- Fiatalos, lendületes csapat egy dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező technológiai vállaltnál
- Önállóság, folyamatos fejlődési lehetőség
- Aktív részvétel a cég működésében és annak fejlesztésében
- Versenyképes jövedelem

Kapcsolattartó / Applications

Dóra Garai
dora.garai@randstad.hu