vezető gépész tervező | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
171025 / 24815
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Our partner is a global leader in the Electronic Manufacturing Services (EMS) industry, offering innovative manufacturing and supply chain solutions to world leading electronics and technology companies across a broad range of industries

• Termelést, összeszerelést, egyéb technológiákat segítő eszközök, Jig-ek, paletták, befogó készülékek tervezése, (Solidworks)
• Komplett automata berendezések, célgépek, azok különböző részegységeinek gépészeti tervezése,
• A kész 3D modelekből műhelyrajzok létrehozása,
• Gépkönyvek, műszaki dokumentációk gépészeti fejezeteinek készítése,
• Pneumatikus, villamos vezérlések tervezésének támogatása,
• Gépészeti elemek, részegységek számítása, méretezése, kiválasztása,
• Kereskedelmi tételek, alkatrészek beszerzési folyamatának támogtása, beszállítókkal való kapcsolattartás, egyeztetés,
• Elkészült részegységek készreszerelésének támogatása.

Elvárások / Requirements

• Műszaki főiskolai , egyetemi végzettség, vagy legalább technikusi oklevél és 3 év tervezési tapasztalat,
• Valamely 3D CAD tervező szoftver magas szintű ismerete(Autocad),
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word),
• Pontosság, precizitás, analitikus műszaki gondolkodás,
• Jó kommunikációs- problémamegoldó-, konfliktus kezelő képesség,
• 3-5 év tervezői tapasztalat/gyakorlat és 3 év kisebb csapat (2-3 fő) irányítása,
• angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:
• Elektronikai gyártási tapasztalat,
• CAM rendszerek ismerete,
• Solidworks rendszer ismerete,
• Végeselem módszer gyakorlati alkalmazási képessége.

Amit kínálunk / Offer

• Szakmai és személyes továbbfejlődés,
• Nyelvi és szakmai képzések,
• Nemzetközi munkakörnyezet
• Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
• áttelepülési támogatás,
• versenyképes juttatási csomag, és Cafetéria,
• Bejárás támogatása ( autónál 12ft/km; tömegközlekedésnél 100%),
• Negyedéves bónusz,
• Szolgáltatási csomag (éttermekbe, edzőterembe kedvezmény, Macroklinikába kedvezmény, sportolási lehetőség).

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu