vezető automatizálási mérnök | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
179421 / 24816
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Our partner is a global leader in the Electronic Manufacturing Services (EMS) industry, offering innovative manufacturing and supply chain solutions to world leading electronics and technology companies across a broad range of industries

• Potenciális automatizálási célterületek felkutatása.
• Automatizálási megoldások teljes körű kidolgozása a saját szakterületen belül, valamint a társosztályok támogatása.
• Megfelelő beszállítói ajánlatok beszerzése az igények, elvárások, specifikációk alapján; Jóváhagyatások, rendelések lebonyolítása
• Gyártógépek villamos és pneumatikus vezérléseinek teljes körű megtervezése és megvalósítása
• PLC-k, HMI-k, villamos hajtások, ipari kamerarendszerek, szabályzók, vezérlők paraméterezése, programozása
• Gépdokumentációk elkészítése
• Gépkarbantartó és üzemeltető személyzet oktatása
• A berendezések üzemeltetése során felmerülő hibaelhárítások támogatása
• Mérnök/technikus csapat vezetése, irányítása az egyéni és csapatcélok elérése érdekében.

Elvárások / Requirements

• Villamos- vagy Mechatronikai mérnök végzettség,
• Legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat PLC és/vagy ipari robotok programozásában,
• Jártasság elektromos vezérlőrendszerek tervezésében, kivitelezésében,
• Jártasság pneumatikus/hidraulikus rendszerek tervezésében, kivitelezésében,
• Angol és magyar nyelvtudás.

Előnyt jelent:
• Automatizálási szakirányú végzettség,
• TwinCAT 2 és 3 fejlesztőszoftverek ismerete,
• MS Visual Studio fejlesztőszoftver és C# vagy egyéb programnyelvek ismerete ,
• EPLAN villamos tervezőszoftver használata során szerzett gyakorlati tapasztalat,
• Ipari robotok programozásában, alkalmazásában szerzett gyakorlat,
• Ipari kommunikációs megoldások ismerete alkalmazási szinten (EtherCAT, Profinet, Modbus TCP/IP),
• Gépbiztonsági irányelvek, szabványok ismerete,
• Középszintnél magasabb angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

• Szakmai és személyes továbbfejlődés,
• Nyelvi és szakmai képzések,
• Nemzetközi munkakörnyezet
• Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
• áttelepülési támogatás,
• versenyképes juttatási csomag, és Cafetéria,
• Bejárás támogatása (autónál 12ft/km; tömegközlekedésnél 100%),
• Negyedéves bónusz,
• Szolgáltatási csomag (éttermekbe, edzőterembe kedvezmény, Macroklinikába kedvezmény, sportolási lehetőség).

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu