vevői minőségbiztosítási mérnök | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
tamás imre, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
108791 / 21195
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Minősbiztosítási mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára jelenleg pályakezdő szinttől egészen a szenior szintig keresünk minőségbiztosítási mérnököket.

Feladatok:

- Vevői reklamációk kezelése
- Kapcsolattartás a vevőkkel (személyesen ill. telefonon)
- Problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
- Control Plan naprakészen tartása
- Vevői auditokon való részvétel
- Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztése
- Rezidens mérnökökkel és társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Főiskolai, vagy egyetemi diploma gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök, vagy műszaki menedzser szakon
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
- Jártasság az MS Office Excel és PowerPoint magabiztos, haladó szintű használatában
- Tanulásra való nyitottság
- Dinamikus, lendületes személyiség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatási csomag
- utazási támogatás
- 13. havi fizetés
- karrierlehetőség
- kiváló munkakörülmények
- hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezhetsz a Pályázom CV-nélkül gombbal. Természetesen lehetőség van CV feltöltésére is, valamint pályázatodat közvetlenül elküldheted a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre is.