teszt technikus | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
153614 / 23973
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 10 fő Teszt technikus kollégát veszprémi munkavégzésre.

- Biztonsági eszköz működésének biztosítása (tesztberendezés)
- Karbantartási fejlesztések javaslása
- Kapcsolási rajz olvasásának képessége, termékanalízis
- A 3. szintű karbantartások elvégzése, illetve annak támogatása
- A felmerülő teszter problémák illetve hibák elhárítása
- Eszkaláció a javító vagy megelőző karbantartás és a tartalék raktárban észlelt eltérések esetén
- Teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítása
- Részvétel teszter átvételi folyamatban és a karbantartás 5S folyamatában
- Teszter beállítása átállások során a céges előírásoknak megfelelően
- TRP dokumentáció készítése a tesztberendezés meghibásodása esetén, szoftverek biztonsági mentése

Elvárások / Requirements

- Középfokú végzettség + 2 év technikusi képzés/ elektronikai szakiskola
- Elektronikai vagy automatizálási terület ismerete
- Minimum 1 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
-Angol nyelvi ismerete nem feltétel, azonban előny
-Műszakban történő munkavégzés vállalása
-Gyakornokként végzett munka előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Műszakpótlék
-Sporttámogatás
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia