tervező | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
tímea sebesy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, fejér
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
172058 / 24845
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A tervezés a te világod és szeretnéd hasznosítani a tudásod egy szuper vállalatnál? Olvass tovább!

Akkor te vagy az akit keresünk!

Magyar tulajdonú haza építőiparban meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk tervező pozícióba munkatársakat.

• előre gyártott vasbeton gyártmánytervezési feladatok ellátása
• monolit vasbeton tervek készítése;
• statikai modellek készítése AXIS programmal;
• részvétel a gyártási megvalósíthatósági feltételek átgondolásában, a kivitelezés során felmerülő tervezői kérdések megoldásában;
• tervellenőri feladatok ellátása;

Elvárások / Requirements

• min. technikusi végzettség (építőmérnöki végzettség előnyt jelent);
• 1-3 éves szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
• vasalási tervek ismerete;
• CAD, AXIS programok ismerete;
• önállóság, terhelhetőség;
• problémamegoldó készség, rugalmasság;
• MS Office felhasználói szintű alkalmazása.

Amit kínálunk / Offer

• együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
• igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
• mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
• vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.

Kapcsolattartó / Applications

Tímea Sebesy
+3614112090