senior plc programozó | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
122888 / 22214
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

— A PLC programozással és ipari robotok programozásával kapcsolatos tevékenységek ellátása az új termelő
berendezések sorozatgyártásba történő üzembeállításánál és azok felügyelete a gyártás beindulását követően,
— ellenőrzi, hogy az új termelő berendezések megfelelnek-e a PLC és ipari robot programozásra és az
elektronikus berendezésekre vonatkozó belső követelményeknek,
— az új termelő berendezések és a belső nyomonkövető rendszer közötti kapcsolat létrehozása és annak
folyamatos fenntartása.

Elvárások / Requirements

— Allen Bradley PLC programozásban szerzett magas szintű tapasztalat,
— Felsőfokú szakirányú végzettség,
— tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent,
— elemzőkészség, vevőorientáltság, stressztűrő képesség, jó kommunikációs készség, csapatmunka, kreativitás.

Amit kínálunk / Offer

— Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér,
— Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia,
— Versenyképes juttatási csomag,
— Fejlődési lehetőség,
— Utazási költségtérítés.

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai