senior minőségügyi mérnök | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
9268 / 9024
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk kozmetikai gyártással foglalkozó cég, akik termékfejlesztési laboratóriumukban, a megrendelők által megfogalmazott igényeknek megfelelően, képzett vegyész és mikrobiológus szakemberek segítségével végzik az új formulák kifejlesztését és tesztelését, kizárólag ellenőrzött minőségű és tanúsított beszállítóktól származó alapanyagok felhasználásával.

Ide keresünk egy vezetői készségekkel rendelkező szenior minőségügyi mérnök kollégát.

A pozíció fő fókuszában a minőségügyi rendszer működtetése és a mikrobiológiai labor vezetése lesz.

Feladatok részletesen:
- minőségirányítási rendszer működtetése (ISO 9001, Kozmetikai GMP - ISO 22716),
- külső és belső auditokra való felkészülés, levezénylés,
- mikrobiológiai csoport vezetése (tisztaság vizsgálat),
- együttműködés az üzemi minőségügyi csapattal.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- mikrobiológiai vagy hasonló felsőfokú végzettséggel
- gyógyszeripari és/vagy kozmetikai iparban szerzett tapasztalattal
- minőségügyi rendszerek alapos ismeretével
- szabványok ismeretével (GMP)
- tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

- folyamatos fejlődési lehetőség
- vezetői pozíció
- versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.