qs technikus | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
164668 / 24254
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk QS technikus kollégákat veszprémi munkavégzésre.

- Termékek minőségének biztosítása vizsgálatokkal az ellenőrzési tervnek megfelelően
- Rendszeres vizuális ellenőrzések, szakító vizsgálatok, emellett dimenzionális és súlymérések elvégzése
- Röntgen vizsgálatok elvégzése
- Műszakkezdéskor/ termékváltáskor gyártási folyamat indítása
- Sorozatminták kezelése és utasítás szerinti ellenőrzése
- Késztermékek/ Félkész termékek zárolása esetleges hiba fellépése esetén
- Kieső termékek első szintű analizálása és a nem megfelelő termékek selejtezése, selejt könyvelés előkészítése

Elvárások / Requirements

- Preferált a középfokú végzettség, a munkakör szempontjából releváns területen
- Sorozatgyártásban operátori munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Sorozatgyártásban minőségügyi területen szerzett tapasztalat
- ISO szabvány ismerete
- Excel, Word alapszintű ismerete
- Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- Komplex, versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Klaudia Ruzsinszky
+36 1 411 2090