műszaki előkészítő | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
12639 / 12395
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Közel 30 éves múlttal rendelkező magyar cég a létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területéről keresi megbízható műszaki előkészítőjét.

• pályázati anyagok összeállítása
• elnyert munkák műszaki feldolgozása, ütemtervek egyeztetése
• helyszíni kooperációkon való részvétel
• beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, versenyeztetés
• beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés
• megvalósulási dokumentáció készítése
• általános műszaki adminisztráció, levelezés

Elvárások / Requirements

• építőmérnöki- vagy építészmérnöki végzettség
• min 2. éves releváns szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD / ArchiCAD, MS Office, stb.)
• TERC program ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

• stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat
• vidám munkahelyi légkör
• önálló, változatos feladatok

Kapcsolattartó / Information

Eszter Potyka
eszter.potyka@randstad.hu