minőségügyi szakértő – eszkalációs specialista | komárom

megjelenés dátuma
kapcsolat
szilvia kiss, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
komárom, komárom-esztergom
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
156009 / 24100
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát minőségügyi szakértő - Eszkalációs specialista munkakörbe.

Feladatok:
- A kritikus minőségügyi problémák eszkalálása a helyi eljárás alapján. Hatósági jelentések készítése és kiadása, kivizsgálások irányítása, összefoglaló riport készítése, a farmakovigilancia alapján elkészíti a kölcsönös elismerési egyezmény tervezetét. A releváns indexek időben történő frissítése.
- Az érintett piacok értesítése.
- Az eszkaláció, beleértve az ellenőrzött változtatások kapcsán indított CAPA-k nyomonkövetése.
- Részt vesz az eszkalációhoz kapcsolódó SPS kivizsgálásokban.
- A global/regionális megbeszéléseken megosztja az eszkalációval kapcsolatos információkat.
- Segíti a felkészülést és részt vesz a heti megbeszéléseken.
- Támogatja a minőségügyi tanács mutatószámokat, illetve a minőségirányítási rendszert.
- Elkészíti a beszállítói nem megfelelőségről a kockázatértékelést a Minőségügyi vezető (Megfelelőség) értesítését követően.
- Támogatást nyújt a kritikus minőségügyi problémák témában szervezett megbeszéléseken.
- Eszkalálja a kritikus minőségügyi problémákat az érintett beszállítók felé.
- Vezeti a helyi eszkalációs megbeszélést és biztosítja a megfogalmazott akciók nyomonkövetését.
- Helyettesíti a Minőségügyi tanács vezetőt távollétében.
- Támogatja a minőségügyi eszkalációhoz kapcsolódó visszahívási tevékenységeket.
- Ellát egyéb feladatokat a Minőségügyi igazgató/Szenior Minőségügyi igazgató kérése alapján.

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség Bsc/Msc (preferált: gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, biológus, kémikus, de gazdaságtudományi oklevél is megfelelő releváns tapasztalattal)
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
- Szabálykövető, precíz munkavégzés
- Rendszerszemlélet
- Terhelhetőség

Amit kínálunk / Offer

- Multinacionális vállalati kultúra
- A régióban kiemelt szerepű logisztikai és minőségügyi központ
- Előrelépési lehetőségek, hosszabb távon karrierlehetőségek akár más szakterületeken is
- Kiemelt javadalmazás (ingyenes étkezés, teljesítményarányos bónusz, letelepedési támogatás, ingyenes buszjárat)
- Fiatalos, közvetlen légkör

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését akkor pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.