minőségbiztosítási vezető | debrecen

megjelenés dátuma
kapcsolat
bianka juhász, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
debrecen, hajdú-bihar
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
144399 / 23093
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Német partnerünk elsősorban fafeldolgozó ipari gépek, rendszerek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik de emellett megoldásokat kínál az elektronikai, épület-, autó- és üvegipar számára is.

- A minőségügyi technikák megfelelő alkalmazásának biztosítása
- Részvétel a minőségbiztosítási technikák bevezetésében és oktatásában
- A vevői reklamációkezelés lebonyolítása
- Jelentések készítése
- ISO 9001 szabvány szerinti rendszer üzemeltetése / folyamatos fejlesztése
- minőségellenőrzési tervek készítése, folyamatok fejlesztése
- beszállítók minősítése
-. csapat felépítése és a leendő kollégák oktatásainak a megszervezése
- külsö és belső auditok szervezése és levezénylése
- KPI- ok meghatározása és azok felügyelete

Elvárások / Requirements

- Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Multinacionális munkakörnyezet
- Napi szintű angol nyelvhasználat
- Eredményorientált cég

Kapcsolattartó / Applications

Juhász Bianka
bianka.juhasz@randstad.hu