mes / trace / prod it specialist engineer | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
152704 / 23852
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő MES/Trace/prod IT mérnök kollégát veszprémi munkavégzésre.

-Traceability rendszer felügyelete
-Adatbázis kezelése
-Reklamáció visszakeresése
-Együttműködés a mérnöki csapatokkal

Elvárások / Requirements

- IT területen szerzett felsőfokú végzettség
- MES rendszerben szerzett tapasztalat
- IT/Programozás oldalon szerzett PLC tapasztalat
- Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
- Nyitottság új projektek megismerése iránt
- SIMATIC IT szoftver ismeretében jártasság előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Relokációs lehetőség
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-Nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia