létesítménymérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
viktor izsák, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
122990 / 22222
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

-  A létesítmények berendezéseinek, gépeinek üzemeltetése során felmerülő problémák megszüntetése, ill. megelőző intézkedések meghatározása hosszútávra.
- A létesítménygazdálkodás illetékességi területén tevékenykedő kivitelezőkkel, szolgáltatókkal, ill. külső partnerekkel történő kapcsolattartás és a kötendő szerződések előkészítése, naprakészen tartása.
- Az általa felügyelt és irányított terület által használt és üzemeltetett gépek, berendezések, szerszámok rendben, üzemkész állapotban tartatása, az üzemeltetési feladatokat végző berendezések, gépek ellenőrzése, üzemelési adataiknak értékelése, kimutatások, nyilvántartások készítése.
- Részvétel a létesítménygazdálkodás illetékességi területén működő projektekben.
- Az autonóm és tervszerű karbantartások ellenőrzése, a külső vállalkozók által elvégzett munka minőségének ellenőrzése.
- Közreműködés a vállalat munka- tűz- egészség és környezetvédelmi tevékenységében.
- Az energetikai és környezetvédelmi mutatószámok, eredmények folyamatos figyelemmel kísérése.
- Az energia és környezetirányítás által megfogalmazott operatív feladatok végrehajtása, ill. közreműködés a környezetvédelem és energia spórolás céljainak stratégiai pontjainak meghatározásában.
- A vállalat energiamanagement és környezetvédelmi stratégiájában megfogalmazott célok teljesítésére intézkedések megfogalmazása.
- Szükség esetén az EHS osztály egyéb feladataiban való közreműködés

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (épületgépészet, létesítménymérnöki terület)
- Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Legalább erős társalgási szintű aktív angol VAGY német nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Minőség-központúság
- Kiváló kommunikációs készségek
- Proaktív és megoldásorientált személyiség

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások (cafeteria)
- Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
- Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
- Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Kapcsolattartó / Applications

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu