hibaanalizáló mérnök (autóipar) | újhartyán

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
újhartyán, pest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
136884 / 22988
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Nemzetközi háttérrel rendelkező piacvezető nagyvállalat partnerünk épülő új gyárába keresünk hibaanalizáló mérnök kollégát.

A pozícióhoz tartozó legfontosabb feladatok:

- Az előző napi mérési eredmények bemutatása
- A robotprogramozó támogatása a hibakeresésnél
- A hiba vizuális felmérése, szükség esetén nagyító alatt
- Mikroszkópos elemzés és képdokumentáció
- Kísérletek betervezése illetve dokumentálása
- Pormérés a gépen belül
- A termelési személyzet műszaki oktatása a
hibafelismerésre
- Sori analízis végrehajtása, felmerülő problémák gyors lereagálása

Elvárások / Requirements

- Műszaki szakos diploma
- Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
német nyelvtudás előny
- Jó kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word,
Outlook, PowerPoint)
- Önállóság, terhelhetőség
- Csapatban való munkavégzés, rugalmasság
- Minőségügyi/lakkozási vonalon szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

- Versenyképes bérezés
- Fejlődési lehetőség
- Nagyvállalati háttér
- Rövid intervallumú külföldi betanulás

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia