gyártástámogató mérnök | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
165907 / 23833
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk Gyártástámogató mérnök kollégákat veszprémi munkavégzésre.

- Új termékek bevezetése
- Gyártási koncepció kialakítása, layout, folyamat-ábrák, tervezési dokumentáció elkészítése
- Áttelepítési és az új termék bevezetési csekk-listák vezetése, nyomon követése, feldolgozása
- Darabjegyzékek, munkatervek kidolgozása
- Utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
- Felelős közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
- Szerszám- és alkatrész módosítások egyeztetése, megbízások kiadása
- Műszaki dokumentációk beszerzése, előállítása, biztosítása
- Új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, eszközök megrendelése és átvétele
- Munkabiztonsági felügyelet és üzembe helyezés, illetve a termelés napi szintű támogatása
- Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
- Eseti jellegű projekt koordináció

Elvárások / Requirements

-Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
-Gyártási területén szerzett legalább 2 éves szakmai
tapasztalat
-Pneumetikus rendszerek ismerete
-Szenzortechnológiával kapcsolatos elméleti, gyakorlati tudás (szenzor, szenzoros akkumulátor)
-Alapszintű aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia