gmp minőségbiztosító | körmend

megjelenés dátuma
kapcsolat
boglárka horváth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
körmend, budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
122185 / 21925
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Gyógyszeripari partnerünk körmendi telephelyére keresünk GMP minőségbiztosító szakértőt.

- Gyógyszergyártási, csomagolási folyamatok minőségbiztosítási felügyelete, hibakivizsgálási tevékenység koordinálása
- Javító, megelőző intézkedések meghatározása
- Előírt feladatok elvégzésének visszaellenőrzése
- Részvétel validálási tevékenységekben
- Adatelemzések készítése
- Termék életciklusának értékelése
- Részvétel a minőségbiztosítási rendszer karbantartásában, fejlesztésében
- Minőségbiztosítási célú utasítások készítése, ellenőrzése
- Oktatások lebonyolítása

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú végzettség: vegyészmérnök, gyógyszerész vagy releváns műszaki végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban rövid prezentáció, dokumentum írás)
- Felhasználói szintű informatikai jártasság
- Kivizsgálási technikák ismerete, használata
- Ipari környezetben szerzett tapasztalat előny
- Jó koordinálási, szervezési, kommunikációs készség (szóban és írásban)
- Jó együttműködő készség, nyílt személyiség
- Jó problémamegoldó képesség, folyamatszemlélet és rugalmasság

Amit kínálunk / Offer

- stabil, családbarát és rugalmas vállalat
- nemzetközi ismertség a piacon
- rugalmas munkarend és home office lehetőség
- kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- vállalati üdülők
- csoportos élet- és balesetbiztosítás

Kapcsolattartó / Applications

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu